Комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області
Гадяцький ЦПРПП – установа, яка допомагає педагогам у здійсненні їх професійної діяльності, є локомотивом розвитку педагогічних працівників, працює на випередження, забезпечує індивідуальні професійні потреби педагогічних працівників.

Наша місія:
Сприяти професійному розвитку педагогічних працівників, розбудувавши професійне педагогічне середовище як синергетичну взаємодію зацікавлених сторін на основі ціннісних засад та сталого партнерства, надавши можливість всім охочим отримати чи покращити знання, вміння, навички в межах професійної діяльності, що забезпечить досягнення високих стандартів якості освіти
Наша візія:
Гадяцький ЦПРПП – установа, яка допомагає педагогам у здійсненні їх професійної діяльності, є локомотивом розвитку педагогічних працівників, працює на випередження, забезпечує індивідуальні потреби педагогічних працівників щодо професійного розвитку, реагує на їх запити, створює можливості для професійного розвитку, напрацьовує базу даних з питань професійного розвитку, сприяє забезпеченню якості освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад, змінює освіту за рахунок трансформації досвіду та впровадженням інновацій
Наші цінності:
Команда — віддані справі і поєднані єдиною метою професіонали, що діють проактивно, працюють творчо та прагнуть до саморозвитку.
Якість – завжди відстежуємо запити та пропонуємо якісний актуальний освітній продукт
Середовище для розвитку — створюємо культуру взаємин у поєднанні з культурами успіху і правил.
Інноваційність — впроваджуємо нові технології навчання.
Прозорість — чесність і відкритість стосунків як в середині організації, так і в зовнішніх діях.
Довіра – співпрацюємо на засадах партнерства та синергії.
Клієнтоорієнтованість — орієнтація на успіх Педагога, що постійно навчається.
Наші цілі:
Створити проєкт професійного розвитку педагогічних працівників (ППР) як розвивальне середовище, що забезпечує безперервну освіту педагогів у певній сукупності заходів, спрямованих на конкретний результат.
Створити можливості для побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогів через удосконалення раніше набутих та/або набуття нових компетентностей педагогічним працівникам у межах професійної діяльності або галузі знань з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту.
Забезпечити постійну психологічну підтримку педагогічним працівникам та розвиток їх психологічної компетентності в умовах реалізації реформи освіти.
Створити кейси документів щодо особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням дистанційного навчання.
Створити ефективну систему навчання із використанням дистанційних технологій.
Впровадити в освітній процес ефективні навчальні стратегії.
Наші завдання:
1) узагальнюємо та поширюємо інформацію з питань професійного розвитку педагогічних працівників;
2) координуємо діяльність професійних спільнот педагогічних працівників;
3) формуємо та оприлюднюємо на власному вебсайті бази даних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інші джерела інформації (вебресурси), необхідні для професійного розвитку педагогічних працівників;
4) забезпечуємо надання психологічної підтримки педагогічним працівникам;
5) організовуємо та проводимо консультування педагогічних працівників, зокрема з питань:
планування та визначення траєкторії їх професійного розвитку;
проведення супервізії;
розроблення документів закладу освіти;
особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій.
Professional community
See all



News
See all
1
- А. Адмін
- 30

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) реалізує проєкт «Підтримка педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайній ситуації», який сприятиме широкому інформуванню педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з питань необхідних для створення, підтримки та розвитку здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки учасникам освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема пов’язаних з воєнними діями на території України.
Організаторами були підготовлені тренери, які будуть забезпечувати навчання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Полтавської області. Серед тренерів, які працюватимуть з педагогами з усієї Полтавщини, психолог комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Тетяна Аколович.
1 серпня 2023 року у рамках реалізації проєкту було проведено перше заняття тренінгу «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації» для вихователів закладів дошкільної освіти Полтавської області у онлайн-форматі.
Метою цього заходу є: формування загальних та професійних компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, необхідних для створення, підтримки та розвитку здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного освітнього середовища та надання психолого-педагогічної підтримки учасникам освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема пов'язаних з розгортанням воєнних дій на території України.
Учасниці тренінгу ознайомилися з поняттям стресу та травматичної події, реакціями дітей та дорослих на травматичні події. У ході групової роботи визначено потреби дітей дошкільного віку в умовах надзвичайної ситуації, отримано практичні поради та роз’ясненя щодо важливості знань педагогів при спостереженні симптомів у поведінці та стані дітей на травматичну подію.
- Д. Завгородній
- 37

21 липня 2023 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено мастер-майнд для практичних психологів ЗДО Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Особливості організації діяльності практичного психолога в літній оздоровчий період в ЗДО».
На заході в.о.директора, психолог Тетяна Аколович ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану. Учасники удосконалили свої знання з теорії та практики психолого-педагогічної підтримки дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації.
В.о.директора, психолог Гадяцького ЦПРПП запропонувала практичних психологам ряд практик для створення, підтримки і розвитку здорового, безпечного, розвивального освітнього середовища: мозковий штурм «Потреби дітей», робота в групах «Реакції дітей на травматичні події», дихальні вправи від Світлани Ройз, індивідуальна робота «Геть з моєї спини!», «Пиріг щастя» та інші.
На завершення мастер-майнду учасники отримали кейси ігор для зняття стресу у дітей.
- Д. Завгородній
- 39